loading

Meme Kanseri, Sağlığı, Estetiği Kitabı

Memeler modern dünyada kadını tanımlayan ve tamamlayan estetik organlardır. Bu özelliklerini yaşam boyu her zaman korurlar. Meme aynı zamanda kadın sağlığını ve yaşamını en çok tehdit eden organ olarak bilinmektedir. Güncel bilgi olarak yaşam boyu kadınların %50’sine en az bir kez meme biyopsisi yapılmaktadır. Daha da önemlisi ülkemizdeki kadınların on tanesinden biri yaşam boyu meme kanseri olacaktır. Meme kanseri kadınlardaki kanserlerin %30 ‘nu oluşturur.

Unutulmaması gereken meme kanserinin erken tanı ile tedavi edilebilir bir hastalık olduğudur. Bu konuda yapılması gerekenler ayrıntılı olarak MEME KİTABINDA işlenmektedir.

Kitabımızda ek olarak sık görülen iyi huylu meme hastalıkları okuyucunun anlayacağı dille anlatılmaktadır. Meme sağlığı kadar estetiği de kadınlar için son derece değerlidir. Meme estetiği için yapılması gerekenler irdelenmiştir. Kitabımızda meme kanseri, sağlığı, hastalıkları ve estetiği konuları konuşma dilinde okuyucu ile paylaşılmaktadır. Tüm kadınlar için temel kaynak bir eser ve başucu kitabı olacak şekilde hazırlanmıştır.